RiyaBooks

Такой себе, если честно

1 января 2021 г. 10:04

5 У ЦЬОМУ СВІТІ НІКОМУ НЕ МОЖНА ДОВІРЯТИ. ОСОБЛИВО ДЕМОНАМ

Це перший мій пост на українській мові.  Думаю, логічно: написати відгук на українську книгу - українською.  Правда я не впевнена, що такий формат "зайде" моєї аудиторії, але для цього буде переклад.

Всі вже здогадались, що ця книга виявилася у мене через - назву.  Так, її надіслав автор на огляд.  Але, я б не погодилася, якщо не назва.  А, що власне не так?

Головний герой, цієї книги зауважує за собою дивні речі.  Дивні?  Ну, він просто з котами розмовляє, переміщається в просторі, все що він думає - збувається.  Ах, да ще за ним тепер вічно хитається демон, який так і норовить уклиниться головному герою в друзі.  А, так більше нічого незвичайного (сарказм).

А, ще можна мені будь ласка, такого друга як у головного героя? Будь-яка бісовина відбувається з його другом, а його не лякає.  Почорніли очі?  Нормально.  Веде бесіди з котами?  А, що не так, все нормально.  Демон за ним ходить?  Так, просто банально, з усіма ж таке буває.

Ну, і звичайно ж в цій книзі не могло все просто відбуватися спокійно, тому автор ще додав - відьму.  Яка, і відьмою, то особа не хоче бути.  Але, хто її питав чого вона там хоче.

І, просто окреме дякую, автору за скло в кінці книги.  Просто, спасибі я постраждала.  Частково я рада, що все так закінчилося, але і не рада одночасно.