3,9

У житті семикласників – Славка Беркути, Юлька Ващука, Лілі Теслюк, Стефка Вуса та інших – настає момент, коли приходить усвідомлення того, що безтурботнедитинство минуло... Дорослішати і весело, і…
Серия: Класні історії
Издательство: Видавництво Старого Лева

Nina_M

26 марта 2017 г. 19:56

Чудова книга для підлітків. Тут вам і перше кохання, і перша підлість. Автор будує розповідь за принципом знаменитої рушниці А. Чехова. Спочатку пропонує загадку, майже фінал історії, а потім поступово приводить до розуміння суті історії читача. Ніна Леонідівна не просто так знайомить нас із чотирма героями. Вона й події подає з точки зору цих чотирьох - таких різних - героїв: маминого мазунчика, спортсмена, дівчинки-зірки та педагогічно занедбаного, як колись казали, хлопця. Та це тільки на перший погляд. Насправді виникає безліч питань, і виявляється, що найзразковіший якраз має тільки приблизне уявлення про моральні цінності. Це книга про таке популярне сьогодні місто, що пахне кавою. Але в цьому творі, 1968 року, Львів ще більш старовинний і загадковий.

ISBN: 978-966-2909-54-8

Год издания: 2010

Nina_M

26 марта 2017 г. 19:56

1 декабря 2016 г. 20:57

4 хорошо

Это одна из самых лучших книг из украинской литературы, которые я прочитала! Это либо я повзрослела, либо книги стали интересней! Но, скорее всего, первое. Книга очень интересная, не ожидала от нее такого, но есть одно огромное НО: Мне никогда не нравилось, когда за плохой поступок никто не получил свое!!! Я считаю, надо бы!!!

Подборки