4,4

Ця книга є молодіжним бестселером у Польщі. У ньому розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед – про перші почуття й…
Издательство: Школа

Nina_M

28 марта 2022 г. 18:44

Якби я прочитала цю книгу в 14 років, це був би одночасно захват. Нині мені вже значно більше, але спостереження за сучасними підлітками наштовхують на думку про те, що нічого не змінилося: ті самі проблеми пошуку друзів, ті самі симпатії й ревнощі, та сама одвічна проблема "батьки і діти".

Справді, герої книги - дуже різні. Авторка, на мою думку, зумисне пише про таких різних дітей, щоб у котромусь із них читач таки упізнав себе.

Помітно, що найбільше авторка симпатизує Мацекові. Мені здається, він вийшов найбільш живий завдяки тому, що авторка "списала" його зі свого сина (це лише мої власні здогадки).

Розповідь динамічна, цікава, одні події змінюються на інші. Такий собі ситком у паперовому вигляді. Але героям справді співпереживаєш, пригадується минуле...

Одночасно пораджу почитати цю…

ISBN: 978-966-429-134-4

Ілюстрації ч/б: Є. Житник
Переклад з польської: Божена Антоняк

Nina_M

28 марта 2022 г. 18:44

Одночасно пораджу почитати цю…

15 февраля 2021 г. 15:25

В книге на примере нескольких польских подростков рассказывается о трудностях подросткового периода, о проблемах в школе и дома и конечно же о первой любви и разочарования. Для меня эта книга была немного скучной. В ней много сюжетных линий, историй, рассказов каждого героя. Но меня не заинтересовало. Однако в принципе читать можно.