11 июня 2021 г. 09:43

5 Рудоволоса історія дорослішання

«Енн із Зелених Дахів» — перша з восьми книжок серії про пригоди незвичайної дівчинки Енн. Саме ця частина є улюбленою книгою Кейт Міддлтон, дружини принца Вільяма. І не дивно. Тут йдеться про те, як один дивовижний люблячий промінчик зумів розтопити льодові брили там, де вже давно панувала вічна мерзлота.
Взагалі я не прихильниця книжкових серій. Але ця розповідь дуже надихає. Як можна не полюбити Енн Ширлі? Вона ж така цікава дитина, кумедна. А як вона вміє розкішно мріяти! Уява її настільки багата, що будучи дівчинкою з сиротинцю і дуже вбого одягнутою, вона уявляє на собі сукню з пишними рукавами, капелюшок на голові з широкими полями і розкішними квітами. І то все так реально, ніби й справді Енн в оте все вбрана. Слід відмітити, що Енн Ширлі має неабиякий хист потрапляти в нестандартні і не дуже зручні ситуації. Ну така вона вродилася, нічого ж не поробиш з цим. Але їй вдається гарно з того всього викрутитись. Теж талант!
Це книга, яка завжди буде займати особливе місце на поличці мого книжкового серця. Вона заполонила мою душу й не хоче її відпускати. І я неймовірно рада, мені до рук потрапила ця історія, яка навчила мене більшому, ніж шкільні підручники.
Рекомендую кожному прочитати цю чудову історію про сонячну дівчинку, яка навчить Вас мріяти та вірити в дива. Переконана, що ця книга просто не може не зацікавити та не розчулити читача.