5 января 2021 г. 15:33

5 Читати і сміятися! Наскільки все життєво!

Давненько я не писала рецензій на прочитані мною книги. Не шукатиму виправдань, але напередодні свят було не до цього.
І ось сьогодні я вирішила опублікувати свій огляд книжки, яку я прочитала ще у минулому місяці.
Я давно в курсі, що Ірена Карпа пише книги, і наче б то не погано пише, судячи з відгуків читачів. І нещодавно вийшла її нова книжка - "Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете?" - стояла вона на полиці в книгарні, і одного дня ця книжуля зазирнула мені в душу, і я її прочитала. Не те, щоб я заміж хотіла (Боже збережи мене від оцих усіх "гірко"), але з перших сторінок я зрозуміла, що книжка для мене, і для кожної дівчини і жінки. Для тих, хто хоче принца на білому лексусі, і для тих, хто вже має свого єдиного і неповторного; для тих, хто хоче бути чайлдфрі форева, і для тих, кому мама каже "тобі вже 30, Анька, Ірка і Свєтка родили, а ти шо собі думаєш?". Коротше, книжка для нас, дівчата. Карпа, неначе за столиком улюбленої кафешки розповідає у книзі, як вона проходила усі ці шлюбні пристрасті; вона з гумором згадує власні помилки у стосунках, і власних кумедних кавалерів, які хоча б трохи, але якось вплинули на неї.
Тут немає конкретних порад, як заграбастати собі козирного мужика. Ця книга, по суті, розповідь жінки, у якої в житті було все, і здається, що вона ні про що не жалкує. А чого жалкувати, якщо зараз у неї є чоловік, діти, собачка і Париж?
Карпа запевняє, що усі жінки можуть досягнути успіхів у стосунках, і не без гумору вона пише про те, яким би гидким не був наш з Вами характер, серед 3,5 мільярдів мужиків планети точно є той, котрий мріє від нього потерпати.
Тому, дівчата, якщо ви зневірились у собі, або якийсь самозакоханий мужлан вас образив, або якщо набридло слухати розмови про те, що ви живете не так - придбайте собі цю книгу. Запевняю кожну з вас - реготати будете в голос, як ті гієни з мультика про Сімбу.
Просто 10 із 10!