7 апреля 2021 г. 20:28

Тема цієї книгі - зображення світу людини й світу природи в їх гармонійних і суперечливих діях, думках, справах. А головні герої цієї книги - це Мавка та Лукаш. Ще не менш важливими є мати Лукаша, дядько Лев, Килина, її діти, Лісовик та інші персонажі цього неймовірного твору.
Твір починається з Прологу. У пролозі розповідається про декількох персонажів. Про русалку, "Того, хто греблі рве", Лісовика, Водяника... Далі вже починається головний сюжет, головні події. Отже, перша дія, початок твору, починається з того, що до дуба, на великій галявині, прийшли будувати хату дядько Лев і його небіж Лукаш. Потім від зимового сну прокидається Мавка, почувши гру Лукаша на сопілці, після чого Мавка підходить до Лукаша та вони починають розмову.
Ідея цього твору - подібність людини до природи, пориву до щас­тя, сила кохання.
У цьому творі мені неймовірно сподобалось, як тут описували природу, взаємні почуття та як написана ця п'єса. Хоч вона й про кохання, мені усе одно це подобалося. У цьому творі важливими є різні дії та різні персонажі. Кожен персонаж зіграв не маленьку роль у побудуванні цієї історії. Адже тут розказується про, так би мовити, Інь та Янь - природа та людина.
Для мене у цій книзі найважливішими є рядки: "Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає". Я зрозумів, що ці рядку стосуються мрій людини та кохання. Але у книзі були не цілком зрозумілі мені моменти. А деякі мені просто не сподобалися.
І великий плюс ще за ілюстрації. Книга дуже гарно оформлена!