28 августа 2021 г. 18:32

Нова Земля — нове поняття, що вводить автор. Новий світ, нова реальність, яку хоче побачити Е.Толле у майбутньому. Це нововведення проходить об’єднуючую лінією через весь текст.
Як на мене, це така утопічна, глобальна модель, звичайно, яка не має нічого спільного з нашою реальністю і ніколи нею не стане. Але як і будь-яка ідея звучить масштабно та цікаво.

«Любов робить світ менш земним, менш щільним, більш прозорим для божественного виміру, для світла усвідомленості».

А тепер до емоціного післясмаку після прочитаного — книжка мені сподобалась, дуже!
Читається не легко, з переривами і обдумуванням, але як пізнавально. Книга наповнена і наповнює.

«Слова стискають реальність до такого розміру, щоб вона могла зміститися в нашій голові, а це дуже маленький обсяг».

Можна сказати, що вся книга присвячена нашому «еґо». Що з ним робити, як співіснувати так, щоб «еґо» не перекривало нашу «чисту» свідомість.
Про те, що пізнати себе можна тільки зсередини і ніколи через зовнішні форми. Дуже цікаво.

Погоджуючись з відомими особистостями, які висловлювали свою думку про цю книгу, також скажу, що було б добре, аби кожний прочитав цю книгу. Впевнена, що навіть якщо прочитати без особливого заглиблення і розуміння, всеодно буде позитивний, глобальний ефект (але це ще одна, трошки нереалістична ідея).

«Мені мало», – каже еґо, хоча насправді має на увазі «мене мало».

Підсумовуючи — однозначно раджу вам прочитати «Нова Земля». Такі книги не проходять безслідно.

«Не-спротив, не-судження і не-прив’язаність — ось три аспекти справжньої свободи і просвітленого життя».

П.С.: «Якщо ви вважаєте, що досягли просвітлення, – радить Рам Дас, – поїдьте і проведіть тиждень з вашими батьками».

Нереально осуществление этой идеи в жизнь, так уж она устроена, хотя у автора есть интересные "зёрна" о самоусовершенствовании. Хорошая рецензия, спасибо