3 февраля 2022 г. 18:28

4 Гумор дуже крутий!

Повно нецензурної лексики, неприглядної правди життя і щирих емоцій – ось який коктейль має в собі ця книга. І він мені так смакував…аби ви знали, скільки я насміялася її читаючи. Якщо сміх продовжує життя, то дякуючи цій книзі я житиму точно на кілька років довше!
Я з дитинства мріяла про свою власну сім’ю, декілька діток завжди були в планах мого майбутнього. Тому не дивно, що мене цікавлять мамські теми, питання виховання і здоров’я дітей і т.д. Побачивши купу позитивних відгуків в моїх друзів-блогерів в яких є діти, я зрозуміла, що ця книга має бути в мене, адже по їхніх словах там все описано максимально реалістично і не прикрашено. Я хотіла знати всю жесть, яка мене колись чекає на перед!
Книга поділена на маленькі розділи від вагітності і до самої школи. Автор описує свій досвід материнства і дає цінні поради, як його полегшити і пережити з найбільш можливим душевним спокоєм. Піднімаються питання відносин новоспеченої мами з бабусями і дідусями її синів, розповідається як відстояти свою думку і позицію, адже тепер тільки ти маєш право вирішувати, що твоїй дитині будуть робити, а що ні.
Скажу точно, що я дуже багато підчерпнула корисної інформації і ні скільки не жалію, що її прочитала. Я вважаю, що молодим матусям потрібно прочитати цю книгу для того, щоб вони відчули полегшення, що вони не одні такі і все стане краще. І навіть людям в яких дітей немає, але їм цікаво тема материнства – книга сподобається, я впевнена на 99%.