sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

8 декабря 2022 г. 22:28

3.5 ...те, що минає, не є минулим, поки пам'ять шкіри і згинів відчуває дотики

Напевне ця книга доволі крута. Напевне тут багато сховано неймовірно цікавих думок і тонких психологічних рішень. Можливо, вона повна мудрості і змісту. Але не для мене. Або, правильніше, сьогодні не для мене.
Сьогодні оці всі філософські премудрості мене не беруть. Я вже і сама кому завгодно можу насипати цілу пригорщу.
Ми досягли дзену, готуючи своїм коханим обіди без світла і газу.
Ми вміємо запалювати таких вогонь в серцях, що від нього палають дупи ворогів.
Зіроньки з неба не дістаємо, ми самі їх доставляємо на небо.
Наші Анни не лежать томно з сигаретами в зубах, напівроздіті і еротичні, вони сексуальні з банкою огірків в руках и з відьмовським поглядом - Не займай!

Ну а кава, сигарети, наркотики і секс давно вже не саме інтригуюче в книжках. Як і питання смерті і сенсу життя.

Наверное, эта книга довольно крутая. Наверное, здесь много скрыто невероятно интересных мыслей и тонких психологических решений. Может быть, она полна мудрости и какого-то очобого содержания. Но не для меня. Или, вернее, сегодня не для меня.
Сегодня эти все философские премудрости меня не берут. Я уже и сама кому угодно могу насыпать целую пригоршню.
Мы достигли дзена, готовя своим любимым обеды без света и газа.
Мы умеем зажигать такой огонь в сердцах, что от него пылают задницы врагов.
Звездочки с неба не достаем, мы сами доставляем их на небо.
Наши Анны не лежат томно с сигаретами в зубах, полураздетые и эротичные, они сексуальны с банкой огурцов в руках и с ведьмовским взглядом - Не трогай!

Ну а кофе, сигареты, наркотики и секс давно уже не самое интригующее в книгах. Как и вопрос смерти и смысла жизни.

Я просто плюсану.

Спасибо)

Мені Прохасько взагалі огидний

У мене це перша книга. І, мабуть, остання)

А я нічого не читала, але засуджую)))

То в тебе сам письменник PN?))

Шикарно сказано!

Спасибо)