13 июля 2023 г. 13:39

4.5 Це не те, чим здається

Захопливий роман, який, хоч і спочатку здавався містикою та трилером, насправді виявляється історією про любов. Коли я брала цю книгу до рук, не очікувала, що знайду таку глибоку романтику у її сторінках.

Автор майстерно описує Техас, його пустелю та спеку, надаючи читачеві можливість відчути цю атмосферу.
Книга знайомить нас з плантатором Пойндекстром, його донькою Луїзою, сином Генрі, племінником Кассієм Колхаундом, а також їхніми підлеглими та слугами. Їхні життя зазнає повного обертаючого моменту, коли вони загублюються в бурі, але їм на допомогу приходить головний герой - Моріс Джеральд, також відомий як Мустангер
У цьому романі страсті, емоції та ревнощі горять як вогонь, призводячи до непередбачуваних наслідків. Історія Моріса та Луїзи переплітається з містикою та інтригою, що додає багатоваріантності та загадковості сюжету. Автор розкриває їхні внутрішні боротьби та переживання, що залучає читача ще більше.

Хоча я не є прихильником романів про кохання, "Вершник без голови" мені сподобався. Ця книга має цікавий сюжет, незвичайні персонажі та розкриває таємницю загадкового "вершника без голови". Вона надає можливість зануритися в американські пристрасті та насолодитися атмосферою Техасу.

Рекомендую "Вершника без голови" всім, хто цікавиться американською літературою, хто хоче насолодитися романтикою та розкрити таємниці цієї захоплюючої історії.