RidraWong

по хроническому запойному чтению...

18 апреля 2024 г. 23:19

5 Коротенький відгук, повний захвату та захоплення./Коротенький восторженный отзыв.

Вчителька Галина Сидорiвна не нахвалиться Павлом Денисовичем та Iваном Васильовичем. «Прекраснi люди, — каже вона, — незрiвняннi, неповторнi! Якщо я не доживу до нового навчального року, то тiльки завдяки їм. Так вони менi життя вкорочують своєю поведiнкою».

(Укр.) Чудова дитяча книга, ще й дуже файно видана!

Починати читати необхідно років з 8-10 і продовжувати перечитувати регулярно, до глибокої старості.

Герої яскраві, об'ємні та напрочуд живі. Сюжет драйвовий, динамічний та ні трохи не банальний. Вистачає і кумедних, і курйозних, і драматичних ситуацій. Чудова, соковита, виразна мова, рясно усіяна народними приказками та примовками.

Цілком відповідне місце в Особливо Почесному списку Андерсена.

P.S. Читали разом із онуком (10 років) – по черзі, один одному. Наприкінці людина висловила щирий жаль, що Автор уже помер і продовження не буде.

(Рус.) Великолепная детская книга и отличное издание!

Начинать читать лет с 8-10 и до глубокой старости.

Герои яркие, объемные и удивительно живые. Сюжет драйвовый, динамичный и ни капельки не банальный. Хватает и смешных, и курьезных, и драматических ситуаций. Замечательный, сочный, выразительный язык, щедро усеянный народными поговорками и присказками.

Абсолютно заслуженное место в Особо Почетном списке Андерсена.

P.S. Читали вместе с внуком (10 лет) – по очереди, друг другу. В конце человек высказал искреннее сожаление, что Автор уже умер и продолжения не будет.

#Книжная Страна

#Белая Сова

#Книжный винегрет

Одна із улюблених книг дитинства. Та й зараз перечитувала. І ще буду. Бо купила ось у такому виданні - Всеволод Нестайко - Тореадори з Васюківки. Велике ілюстроване видання

Ух! Мене на це велике та ілюстроване жаба придушила))) Тому купила саме оце, що на фото, бу тут всі три повісті і під новою авторською редакцією.

Мені подарували, то ж моя жаба спить спокійно)