25 июля 2016 г. 01:07

Книга сподобалась. З найпершої хвилини було цікаво читати. Написано дуже просто і дається за один вечір. Сподобалось як розкрита тема жіночої легковажності та рабства. Також цікавою видалась тема кохання – яким різним воно буває. З дитинства проста увага дала життя такому міцному зв’язку. Якимось чином але і Льоля винна у тому яким виріс хлопчик, чи то було замилення очей бо як така янгільська дитина може нести якесь зло, чи то замало уваги вона йому надавала.
Як жінки, молоді студентки, не бачать того що просто не можливо не побачити. Навколо нас лише омана. Ніколи не можна вірити людині з першої зустрічі тим паче такої неймовірної, як у казку звалився.
Чомусь просто посеред книги я заплуталась. Хлопчика звали Міка і я завагалася хто є хто коли Міккі був партнером Дмитра який виявився тим хлопчиком. Чогось певно в українській мові я ще не знаю..
У кінці я просто була обдурена. Рід діяльності яким хлопець займався до того як дізналася Льоля і та якою він займався на момент закінчення цієї історії просто далекі одна від одної.
Цікаво, несподівано та трохи моторошно.