16 июля 2017 г. 02:43

--- UA

Це книжка перш за все про становлення всім нам відомого mp3, як формату. Його створення, поширення та боротьбу за місцем під сонцем  (в mp3-плеєрі). Книга цікаво структурована, досить легко написана. Якщо вам цікава тематика піратства, оцифрування та трішки хочете дізнатися про внутрішнью кухню таких відомих лейблів, як Universal Music Group, Sony BMG, EMI, Warner Music Group, то сміло починайте читати. Також досить чітко і зрозуміло описаний перебіг піратства, як феномену, його специфіку та зв'язок із інтелектуальною власністю. Дізнаєтеся також про створення та діяльність однієї з найпотужніших груп зливу контенту - RNS. Існує велика ймовірність того, що до музики, яка є у вашій mp3'шці приклали руку хлопці із RNS. Цікаво буде всім, хто цікавиться цифровими технологіями, авторським правом та музикою.

--- RUS

Это книга прежде всего о становлении всем нам известного mp3, как формата. Его создание, распространение и борьбу за место под солнцем (в mp3-плеере). Книга интересно структурирована, достаточно легко написана. Если вам интересна тематика пиратства, оцифровки и немного хотите узнать о внутряковой кухне таких известных лейблов, как Universal Music Group, Sony BMG, EMI, Warner Music Group, то смело начинайте читать. Также достаточно четко и понятно описан ход пиратства, как феномена, его специфику и связь с интеллектуальной собственностью. Узнаете также о создании и деятельности одной из крупнейших групп слива контента - RNS. Существует большая вероятность того, что к музыке, которая в вашей mp3'шке приложили руку ребята из RNS. Интересно будет всем, кто интересуется цифровыми технологиями, авторским правом и музыкой.