27 июня 2018 г. 07:36

Сотні, мільйони людей проживають життя не так, як хотіли. Але жоден з них не навчив тих, хто йде за ними. Не навчили? Ой ні, навчили, якщо ті, хто живе потім, хотіли цього.

Книга про кризу середнього віку чоловіка. Андрій Троян котиться по життю, задовольняючись тим, що має. У нього є дружина, дитина, робота, мрії. Та в один день усе руйнується: дружина покидає його, розчарувавшись і втомившись чекати покращень. Трояну не лишається нічого, як кинути роботу, за яку тримався в надії отримати житло.

Складно пояснювати просте, коли істина лежить не в ньому, а існує сама по собі.

На обкладинці вказано "психологічний детектив", початок і був детективним, та потім пішов психологічний нарив, самокопання головного героя, його пошуки себе, спроби втеч від самотності, хоча й у нього були друзі, рідні. Андрій не розуміє, чому усі негаразди впали на його голову, шукає відповіді, але страждання й труднощі втягують його, мов сипучі піски.
Чи виборсається головний герой, знайде своє щастя, кохану жінку, спокій, чи підніме камінь з саду своєї душі?

Від минулого неможливо утекти. Минуле – це ми самі. З нашими успіхами і невдачами, точними попаданнями й помилками.

Меланхолією просякнутий увесь роман. Краще давались душевні муки вбивці Раскольнікова, аніж звичайного пересічного чоловіка".

Ілюзією життя його самого не заміниш.