Больше историй

24 января 2014 г. 12:03

Історія Одного Фото_UPD

22 Січня 2014 року. 65 день Євромайдану. Обличчя активістів в одному фото.

Підпис під фото: Вот еще живописный кадр. Украинский протестующий в свободную от боев минутку - взято з твіттера незалежного російського телеканалу "Дождь".

картинка Marlentochka

Знаєте, особливо тут додати нічого. Тому що ті, хто читає книги, хоча б мінімально тверезо і абстрактно мислить, він зрозуміє. Вважаю, що це фото сміливо може ввійти в світову добірку "фото читачів у найбільш дивних місцях". А ще доводить елементарний (хоча, можливо, комусь ще не зрозумілий факт - на Майдані, в центрі українскьої столиці, стоїть не бидло, не наркомани і не бомжі - стоять освічені, розумні люди, котрі мають СВОЮ точку зору. Саме тому я цю історію пишу до книги Юрія Андруховича "Листи в Україну" - він один з тих метрів сучасної укранської літератури, який вчить не наслідувати, а створювати; не копіювати, а залишатись собою.

У мене величезне прохання не починати тут політичного диспуту, його забагато зараз в Україні. Якщо у вас є аргументована точка зору, відмінна від моєї, я це поважаю. Просто хочу ще раз наголосити - це фото російських журналістів в українській столиці. А вчора міліція розігнала учасників акції солідарності з Євромайданом у Москві, під посольством України в Росії. Не зважаючи на стереотипи і ті погляди, які нам нав"язують - залишайтесь людьми, залишайтесь собою.

І, звісно ж, читайте: книга об'єднує всіх.
картинка Marlentochka

Я из Киева, поддерживаю Майдан и сама там бываю как и мои друзья

Следующий тур "Долгой прогулки" можно начинать на Майдане)

але як же важко переконати заштампованих, що там не алкоголіки і не наркомани стоять :( сподіваюсь, такі фото допоможуть хоч трішки!

важко, оскільки дезінформації більше, ніж правдивої інфи. А люди там насамперед освічені, з роботою, які чогось досягнули і варті. Віримо в краще!

промовисте фото!

давно мене так фото не вражали.

фотографию можно с полным правом включать вот в эту подборку: 18 моментов мира во время протестов

абсолютно, тем более там с Киева уже есть 2 штуки.

Первый раз слышу, что там стоят алкоголики и наркоманы))) в моем окружении все считают, что они просто не работают и другим не дают...

я уже просто многого наслушалась) а кому они мешают работать?

Как минимум правительству. Да и обычных офисных работников работников из центра домой из-за майдана разгоняют

Лично мое мнение - правительство и так не работало. По крайней мере - для людей. Работников из центра официально эвакуировали только раз - 22 января, после обеда.
Да, добираться на работу не удобно - с этим согласно.

Дякую за фото. Не бачила.
Останні події мене шокували настільки, що навіть на улюбленому сайті не хочеться нічого писати. Заходжу, щоб взнати, що прочитали друзі.
Чекала чого завгодно, але не смертей.

Фото сьогодні зранку почали поширювати.
У мене те саме - на книги не залишається ні сил, ні часу - щось писати теж не дуже виходить. Весь час читаю новини, за можливості допомагаю. Але почуття відчаю душить.

Душить- це правда.

нещадно.

Зберіг фото та зробив фоном робочого столу, а ще додав історію до обраних. Дякую!

У мене це обкладинка на фейсбуці) Дякую за відгук!

цікаво, яку книгу читає..?

мені теж було цікаво. Але Бібліотека Майдану поповнюється хорошими книгами, я думаю