18 сентября 2019 г. 20:12

5 «ГОНИХМАРНИК» Дари Корній - це історія, яка вкрала у мене серце і розірвала мою душу.

Містичне кохання простої сільської дівчини до таємничого незнайомця на ім'я Кажан. Я читала цю історію затамувавши подих. Кажуть, двічі в одну річку не ввійдеш. Проте, Аліна, сама того не розуміючи, повторює історію кохання своїх батьків. Але у неї ще є шанс врятувати себе і свого коханого від великої халепи. У романі розповідається не стільки про заборонене кохання, скільки про боротьбу за саме кохання. Одного разу Аліну змусять обирати між душею та життям коханого та власним коханням. Чи вистачить сили у дівчини покинути коханого заради спокою його власної душі? Фінал змушує замислитися на що ти готовий заради щастя іншої людини. Чи зможеш ти переступити аби врятувати коханого? Хоч книга і не дуже сумна, і навіть фінал щасливий, та все ж таку історію, котра спочатку кладе тебе у м'якеньку постіль, заколисує, а потім хапає, засовує у величезний мішок з камінням і починає тарабанити по сходах, що ти кожною кісткою відчуваєш кожну сходинку і, додаючи битою пару «смачних» тумаків, відпускає на волю зі словами: «Повертайтесь до нас ще!!!» - я ще не читала.