Sopromat

26 марта 2020 г. 13:52

4 Будемо знайомі!

До списку країн, у яких би не хотів побувати ( навіть безкоштовно) , входить Північна Корея. Південної не було у тому, що залюбки відвідав хоч на день. Щоб визначитися, вирішив прочитати цю книгу.
Забігаючи вперед- не в перший однозначно, але й не в топі 10 другого.
Написана доброзичливо, з повагою до людей серед яких довго жив, об'єктивно.
Тільки там, де почалися глави про історію, подумав: ""Чи не хоче автор залишити патріотизм тільки свому народу?" Але ж ні, потім позиція роз'яснюється.
Хоча схильність до узагальнення присутня. Про народи Східної Азії. Здивувало, що автора тішить те, що Кім Чен Ір- "...це наш (...) з села Вятське..."
"Халлю" дійшло до нашої сім'ї. Бо одного разу серед списку ціавих детективних серіалів ми знайшли один з Південної Кореї. Хоч там були симпатичні дівчата, ледь додивилися 1 серію. Злочини штучні. Тепер розумію- чому.
Позаздрив чудовим дорогам і погодився з тим, що "...хороша економіка не може існувати" без них.
Без сумніву- книга пізнавальна. Тепер, знаючи про Південну Корею більше, знаходжу у собі щось споріднене з її мешканцями: любов до своєї країни ( теж поніс би золото), гордість за наших талановитих працьовитих людей. Ще- вирішив ознайомитися з їхньою абеткою. Невже така легка та логічна?