dolli_k

субъективно обо всём

10 мая 2020 г. 17:54

2.5

Надо не бояться риска. Подвергать себя опасности неудач, разочарований, отчаяния, но не прекращать искать Любовь. Тот, кто не устанет от поиска, победит.

Я до сих пор не могу окончательно сформулировать своё мнение об этом авторе. Его книги легко читаются, но так же легко и выветриваются из головы. За сюжетом довольно интересно наблюдать, но я не могу заставить себя без скептицизма относиться к религиозным и философским размышлениям.

Брида мечтает найти свое "Я". Но у неё этот поиск сводится к тому, чтобы отыскать настоящую любовь. У неё уже есь парень, но она не уверена, что это действительно та половинка, которая предназначалась для неё самой Вселенной. Поэтому она решает стать ведьмой, находит себе учителей и пытается понять мир, чтобы понять, кто её половинка.

Я сторонница мнения, что мы сами творим свою судьбу. В большей степени, по крайней мере. Поэтому ко всей истории с перерождением и поиском отделённой от тебя частицы души восприняла довольно холодно. Хотя не скажу, что это отбило у меня желание прочитать другие книги Коэльо.

Українською
Треба не боятися ризику. Наражати себе на небезпеку невдач, розчарувань, зневіри, але не припиняти шукати Любов. Той, хто не стомиться від пошуку, переможе.

Я досі не можу остаточно сформулювати свою думку про цього автора. Його книги легко читаються, але так само легко й вивітрюються з пам'яті. За сюжетом доволі цікаво спостерігати, але я не можу змусити себе без скептицизму ставитися до релігійних та філософських розмірковувань.

Брида мріє віднайти своє "Я". Але в неї цей пошук зводиться до того, щоб віднайти справжнє кохання. Вона має хлопця, але не впевнена, що це дійсно та половинка, яка призначалася для неї самим Усесвітом. Тому вона вирішує стати відьмою, знаходить собі вчителів та намагається зрозуміти світ, щоб зрозуміти, хто її половинка.

Я прихильниця думки, що ми самі творимо власну долю. Більшою мірою, принаймні. Тому до всієї історії з переродженням та пошуком відділеної від тебе частинки душі сприйняла доволі холодно. Хоча не скажу, що це відбило в мене бажання прочитати інші книжки Коельйо.

Прочитано в рамках игр Охота на снаркомонов 2020 год (№452 -- В книге что-то празднуют).