22 сентября 2020 г. 22:22

Почну з того, що мені дуже подобається фільм знятий за одноіменною книгою. Він веселий, прикольний, про такі говорять "для розслабону". Такого ж настрою я очікувала і від книги, але вона мене приємно здивувала.

Головна героїня Ребекка Блумвуд працює журналістом у фінансовому відділі. Її робота — це безкінечні конференції та статті на тему "Куди вкласти гроші". Тобто в теорії, рівень вміння поводитися правильно з грошима у неї мав би бути на висоті, але її головна проблема в тому, що вона шалена марнотратка. Вона зовсім не може відслідкувати те, що купила, оскільки найчастіше це якісь дурнички.

Поступово Ребекка заборговує великі суми і розуміє, що потрібно щось міняти. Батько дає їй пораду — або заощаджувати, або заробляти більше. І як ви думаєте, що обрала Ребекка? Вона вирішує заощаджувати гроші, але для цього потрібно що? Правильно — купити книжечку про те, як це робити. Тоді вона купляє подарунки для рідних на Різдво (притому, що зараз лише березень). І так далі.

Після того як вона усвідомлює, що їй не вдається заощаджувати, вона вирішує йти іншим шляхом — заробляти більше. Але і тут на неї чекає багато перешкод.

І знаєте що? Я думаю, що кожен з нас в тій чи іншій мірі впізнає себе у Ребеці. Саме цим мене здивувала ця історія. Хотіла чогось веселого, а отримала життєвий урок.

Загалом книга мені сподобалась. Вона містить: любовну лінія, поступово розвиваючий сюжет, смішні моменти, поживe для роздумів.
З нетерпінням продовжу знайомство з даною історією.