Vikulaska

26 октября 2020 г. 21:09

5 Збірка чудових казочок для виховання діточок

У маленької дівчинки Вітусі є улюблена іграшка, з якою вона грається, ходить у садочок і лягає з нею спати. Ця іграшка – Рожевий Заєць. І він вміє... що б ви думали? – він вміє розповідати історії! Так-так! Цей Рожевий Заєць – живий! Він знає безліч історій, без яких Вітуся вже не уявляє собі вкладання спатоньки. Адже з такими зайчиними історіями завжди не тільки цікаво, а й корисно! Вітуся (а з нею й маленькі читачі) тепер добре знає, що бути несхожим на інших – зовсім не смішно, а просто чудово, що дуже легко перестати боятися темряви чи павуків, що, виявляється, дуже радісно ділитися з друзями смачними цукерочками, що гарні вчинки дуже тішать Ангелика, що треба бути обережним і не робити шкоди, що потрібно чистити зубки двічі на день, а ще допомагати мамі й татові, пожаліти свої оченята і не дивитися багато мультиків.
В цій книзі є й казочки про голодного ПилоСмока, про Каштанчик і про Парасольку.
Усі ці історії дуже сподобалися моїй шестирічній доні! Кожного дня ми з радістю читали нову й нову історію з цієї чудової книжечки! Дякуємо письменниці Наталці Малетич та її донечці Вітусі за можливість опинитися в чарівному Зайченятковому світі, де так цікаво й казково!