20 марта 2021 г. 22:56

Ця захоплююча книга розповідає нам про двох новоспечених друзів - Олега та кошенятко Кігтика Ковбаска. На початку книги розповідається про те, як ці двоє познайомилися. Коли йшов дощ, Олег ішов додому. Але раптом по дорозі йому зустрілося кошеня: зовсім маленьке, руденьке, як батько Олега та сам Олег, та пухнасте! Олег пожалів кошеня й відвів додому. А що ж було далі? Далі були незвичні, та проте захоплюючі історії Олега та Кігтика!

Надзвичайний характер Ковбаска вражає! Цей котик не те, що слухається, він слухає і розуміє! Це неймовірно розумний та цікавий кіт. Дуже цікаво, що у нього насправді на душі чи просто навіть на думці. Мені сподобалося, що він намагається відповідати, а Олег з усіх сил намагається його зрозуміти. Може, не з усіх, але зрозуміти його, він намагається.

Неймовірно мені сподобався момент з рушником, шерстю та мамою. Це було дуже смішно, коли тато почав діалог з: "Не твій колір. Позичити бритву?". Я дуже сміявся, бо зрозумів, що тато мав на увазі. Рушник яким Олег протирав кошеня, потрапив до рук мамі. Вона протерлась ним після миття та уся була у його шерсті. Це було надзвичайно весело :)