30 мая 2021 г. 19:43

5 Відгук на книгу для дітей "Легенды средней школы Лавкрафта. Дневник профессора Гаргульи"

Я читала цю книгу вже давно, а вона й досі залишається в моїй пам’яті через фантастичну легкість, атмосферність, «жахливу» теплоту та цікавий сюжет.
Роберт Артур - жертва перерозподілу, адже всі його друзі підуть у середню школу Франкліна на північній стороні міста, а він повинен відвідувати середню школу у південній частині міста. Хлопець нікого там не знає, нікого взагалі - крім Глена Торкелса, хулігана, який мучив його з самого початку навчання. Роберт швидко дізнається, що з його новою школою щось не так. Адже в шафках є щури - і це новенька будівля! Є дуже дивні вчителі. Потім день, коли з його шафки сочаться щупальця, хапаючи заклятого ворога, що є приємним поворотом страшної історії для дітей.
Як доросла я знаю достатньо про Лавкрафта, щоб зрозуміти, куди автор далі буде розвивати сюжет. Хоча хто знає? Можливо, з допомогою цієї книги хтось із сучасних дітей відкриє Майстра ... жаху, а також не забуде прочитати наступні три частини цієї моторошно чудової історії.