Nina_M

1 июня 2021 г. 23:02

Дуже сумна і разом з тим світла історія. Хлопчик став котом і змушений перебороти ряд перепон, перш ніж подорослішати. А кішечка знову повірила людям, хоч це теж було непросто.
Насправді мені здалося, що автор, хоч і писав про взаємини котів, мав на увазі людські стосунки. Про те, як часом ми не зважаємо на почуття інших, як втрачаємо щось дуже важливе через банальне непорозуміння.
У цій книзі порушено зовсім не дитячі проблеми. Мабуть, вона надто драматична, як для дитячої літератури. Проте саме такі книжки пробуджують у читачах щось людське, тож ми з малою все-таки раді з того, що її прочитали.

Для тех, кто читает на русском

Дальше...

Очень печальная и вместе с тем светлая история. Мальчик стал котом и вынужден преодолеть ряд препятствий, прежде чем повзрослеть. А кошечка снова поверила людям, хоть это тоже было непросто.
На самом деле мне показалось, что автор, хотя и писал о взаимоотношениях кошек, имел в виду человеческие отношения. О том, как порой мы не обращаем внимания на чувства других, как теряем что-то очень важное из-за банального недопонимания.
В этой книге подняты совсем не детские проблемы. Видимо, она слишком драматична для детской литературы. Однако именно такие книги пробуждают в читателях то человеческое, и мы с малышкой все-таки рады, что ее прочитали.