Nina_M

29 сентября 2021 г. 21:13

Несподівано ця дитяча книга з чуднОю обкладинкою виявилася дуже цікавою і різноплановою.

Мені неймовірно сподобалася перша частина історії, адже авторка пише про зіткнення світу людей і світу ельфів так, що не посміхнутися просто неможливо. Ця частина тексту блискуча, зворушлива, дуже весела.

Натомість друга частина про самотність і вона просто просякнута мінорним настроєм. Зате тут є справжня дружба, кохання і мільйон перепон на шляху до щастя.

Попри мою нелюбов до драконів, попри загальну "фентезійність" історії, мені дуже сподобалося.

По-доброму заздрю своїм італійським колегам - учителям літератури, які вивчають цю повість зі своїми школярами.

Для тех, кто читает на русском

Дальше...

Неожиданно эта детская книга с немного странной обложкой оказалась очень интересной и разноплановой.

Мне невероятно понравилась первая часть истории, ведь автор пишет о столкновении мира людей и мира эльфов так, что не улыбнуться просто невозможно. Эта часть текста блестящая, трогательная, очень веселая.

Зато вторая часть об одиночестве, и она просто пропитана минорным настроением. Вместе с тем здесь есть настоящая дружба, любовь и миллион преград на пути к счастью.

Несмотря на мою нелюбовь к драконам, несмотря на общую "фентезийнисть" истории, мне очень понравилось.

По-доброму завидую своим итальянским коллегам - учителям литературы, которые изучают эту повесть со своими школьниками.

КПДЛ

Большое спасибо за совет,  EvA13K

Ох. Видали українською!

Так, видали. Саме це, україномовне, видання я читала. Дуже непоганий переклад і редактура притомна. Єдине, що бентежить, - обкладинка. Однак видання іншими мовами теж мають чуднІ обкладинки.

Ну от чому ельфа не зробити « мілашним»?)))

У книзі він якраз мілаха. А видавці, мені здається, перемудрили. Або - що імовірніше - не знають, про що книга.

Я книгу читала) він класний. Я про обкладинку.

Я про обкладинку.

Я зрозуміла)

Я теж мала на увазі обкладинку.

Пожалуйста, очень рада, что книга понравилась) Надо бы и мне её перечитать)

Я тоже думаю, что обязательно ещё вернусь к этой книге.

А ты вторую книгу читала?

Читала и с огромным удовольствием, хотя там как и здесь есть печальное прощание с героем.

Значит я тоже не буду откладывать)