19 февраля 2013 г. 10:39

Це остання книга в трилогії «Биті є». Я не можу сказати, що вона мені сподобалась більше чи менша за інші. Вона просто зовсім відрізняється від попередніх. Можливо тому, що її герой також кардинально протилежний своїм колишнім товаришам Макару та Максу. Її варто прочитати хоча б ради того, щоб дізнатися, що саме сталося з Гоциком. І саме він виявися найбільш позитивним з цих трьох хлопців. Його прагнення добра перемогло негатив сучасного світу. Він намагається збудувати навколо себе той світ, який йому подобається, а не існувати в нав’язаному, зручному для інших. І це робить Гоцика, на перший погляд такого простого парубка, значно людянішим від його товаришів.
Окремо хочу подякувати автору за те, що вона намагається в кожній книжці знайти і відкрити для читача щось нове. Я вже не один рік слідкую за її творчістю, і для мене кожна її книга – це щось незвичайне, неповторне. Одні твори мені подобаються більше, інші не такі захоплюючі. Але завжди вони варті на увагу читача.

Прочитано в рамках игры "Несказанные речи".

Люблю книги Дашвара, але в цiй, на мою думку, вона трохи переборщила з мiстикою. Мiсцями складалось враження, що це не iсторiя з життя, а якесь марево

Згодна. Не зовсім те, що ми звикли бачити в книгах Дашвар.