ElenaOO

ой, да ладно :)

24 января 2022 г. 15:06

Анна і Ніна народилися в один день, але в різних родинах. З моменту, як вони «знайшли» одна одну у першому класі, вони стали нерозлучними. Єдині на двох захоплення, мрії, бажання, плани на майбутнє… Вони разом планують вступити до мистецького ліцею, але стається так, що вступає лише Ніна, Анні не вистачає зовсім трішки. З цього моменту подруги мають все менше і менше можливості бути разом, лише у вихідні. А день їхнього сімнадцятого народження для Ніни стає останнім, адже дівчина у прямому ефірі накладає на себе руки… Анна, яка в той час була у таборі і не мала зв’язку, дізнається про трагедію лише через кілька днів… Дівчина у розпачі, вона картає себе, що не була поряд, що не побачила, не зрозуміла, що щось не так. Вона не має ні підтримки, ні розуміння матері, а втрата єдиної рідної душі робить її самотньою… Дні тягнуться вервечкою, все здається неважливим… Але життя не стоїть на місці і це – головне! Нові дні, нові враження, нові вчинки, нові помилки, нове кохання і врешті віднайдення нової себе. Про життя підлітка мовою підлітка.

Твір, заснований на реальних подіях. Про це авторка каже лише у післямові. Але тема, як підліткового самогубства, так і причини, яка до нього призвела, досить актуальна для будь-якої країни. Мені здалося, що роман справді підлітковий, реальний, а не надуманий. Такий собі щоденник дорослішання. Претензія лише до розв’язки, яка скидалася на бойовик, але най буде так.

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!