27 января 2022 г. 18:14

3 Спойлер Українські "Сутінки"

Аліна- звичайна дівчина зі Львова,планує стати художницею і читає книжки ,любить екстрим і має зелений колір волосся.(в цілому канонічна "не така як всі")

І тут дівчина помічає чорноокого хлопця,який за нею спостерігає,та не пригадує що бачила його раніше.

Хлопець Саша,на прізвисько Кажан,такий собі (знову ж таки канонічний) бед-бой,загадковий,весь в чорному і користується популярністю у дівчат.

Звісно вони закохуються.

Сам Кажан є Гонихмарником,а точніше, скажемо, вмістилищем для нього,  створінням наділеним надсилами управляти хмарами.

Тут вилазять секрети і мами Аліни-Ірини, і в цілому їх роду,що,звичайно,приводить героїню в шок і ставить між вибором.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Почну з плюсів. Історія максимально насичена духом української міфології,що мені дуже імпонує.
Ми дізнаємося трохи більше про легенди, повір'я та різних створінь.

Також сподобалося що тримається український дух в плані культури,і мова в романі про звичайних(на скільки це можливо в фентезійному світі) українських Аліну та Сашу(Кажана).

Хочу відмітити стиль написання. Дуже просто і легко читається.

Із мінусів(чисто моя думка,це чисто для мого сприйняття було "не дуже")Цю історію мені б було цікаво читати набагато раніше,десь одночасно з "Сутінками" і тд. Романтика,максимальна ваніль і безвихідна безвихідність становища. Це вже для мене кліше-кліше.

В цілому книга хороша,написано пречудово,пані Дара знає своє діло,тому книгу однозначно раджу тим,кому подобається такий варіант фентезі.