6 февраля 2023 г. 19:21

головна героїня, Марні, постійно змінює своє ім'я і переїжджає після того, як вчергове вкраде гроші зі свого тимчасового місця роботи. але одного разу закоханий у дівчину власник друкарні, в якій вона працювала, знаходить її і обіцяє нікому нічого не розповідати про вкрадену суму, якщо Марні вийде за нього заміж.

відразу видно, що книжка стара, тому що в наш час цифрових технологій сумніваюсь, що Марні змогла б настільки легко втікати від відповідальності. але мені було трохи нудно не через це. книжка занадто довга: і зав'язка, і переживання Марні в середині історії, і навіть кінцівка затягнуті. а ще мене розчарувало те, що книжку всюди подають, як трилер, але насправді це психологічно-кримінальний роман зі слабеньким відлунням трилеру.

найцікавішою особисто для мене була якраз психологічна сторона історії, переживання sex repulsed Марні (впевнена, що вона ароейс, representation matters!), її прийоми в психіатра, ставлення чоловіка до жінки і тд.

не впевнена, що комусь пораджу цю історію, якщо мене просто запитають якісь книжкові рекомендації, але, загалом, мені сподобалось, і я могла рілейтнутись до Марні, а я люблю відчувати такі емоції при прочитанні.