ludas1989

Книжковий співчарник

8 июня 2023 г. 22:53

Ось і закінчилась моя подорож, довжиною в декілька місяців, життям та спогадами Тома Фелтона. Я не хотіла братися за читання, бо не хотіла знову піднімати тему залежностей зірок. Мені вистачило цієї інформації в біографії Метті Перрі. Але на відміну від актора серіалу "Друзі" Фелтон не згадує про свою залежність в кожному розділі. Він приділяє цьому увагу, виділяє проблему, та тільки в одному-двух останніх розділах.

"Сьогодні я був би зовсім іншою людиною, якби у мене не було злетів і падінь нормального життя, щоб компенсувати божевілля Гаррі Поттера. Я відчув найкраще з обох світів."

Досить багато інформації про зйомки в серії фільмів про Гаррі Поттера. Хоча він і не входив в головну трійку, його торкнулась відомість з прем'єри першого фільму франшизи. Тома ненавиділи всі шанувальники хлопчика, який вижив і намагалися захистити Гаррі, у свій спосіб. Декількох акторів Том виділяє, розказує особисті історії, пов'язані із ними. Вплив старших акторів на розвиток дітей-акторів був величезний. Ще він згадує важливу людину - каскадер і дублер Редкліффа та Тома, з яким під час зйомок останньої частини фільмів стався нещасний випадок, його паралізувало - Девід Холмс.

Про родину та особисте життя не так вже і багато написано, але, як на мене, достатньо. Я отримала більше цікавих фактів та історій, ніж могла б знайти в інтернеті чи почути в якомусь інтерв'ю. Тому я задоволена.

Том Фелтон не самий цікавий актор для мене, серед всіх, хто приймав участь у зйомках Гаррі Поттера. Я дуже хочу прочитати щоденники Алана Рікмана і мрію в майбутньому хтось таки надихне Емму Вотсон до написання власних мемуарів.
картинка ludas1989