7 сентября 2023 г. 19:58

4.5 Вчасно прочитала

Я справді насолоджувалася книгою під час її прочитання. Світ, який змалював Артур Голден, виглядає настільки справжнім, ніби історію дійсно розповідає відома гейша Ґіону. Він чарує і закохує, а закривши останню сторінку, хочеться надягти гарне кімоно і піти на якусь вечірку. До того ж почуття та думки героїні виявилися дуже близькими для мене саме зараз. Це називається вчасно прочитати книгу)

До цього про культуру Японії та гейш я знала небагато, рівно стільки, щоб розуміти ці слова. Але тепер я непогано розуміюся на цій темі. Звичайно, це була дуже складна робота, яка вимагала багато сил, навичок, енергії, терпіння, стриманості, вміння підлаштовуватися та бути цікавою. Але неможна ігнорувати і їх красу.

Сюжет мені сподобався, цікаво було спостерігати за життям Саюрі. Лише одним я була незадоволена: її ставленням до Нобу. І те, що вона зробила в кінці зіпсувало б мої враження, якщо б її дії не призвели до бажаного результату.

Відчуваю, що фільм мені дуже сподобається, тому збираюсь найближчим часом його переглянути.