ludas1989

Книжковий співчарник

25 февраля 2024 г. 18:20

Я останнім часом не дуже добре відношусь до young adult, багато дуже слабких варіантів потрапляли мені до рук. Тут все навпаки, я втяглась з перших сторінок. Не змушуючи себе, абсолютно добровільно читала весь вікенд без перерви. Рада, що замовила одразу дві частини.

Доволі цікаво, враховуючи, що це не фентезі. Морські пригоди, піратські теми, добування дорогоцінного каміння, давно нічого такого не читала. Треба поповнити свої бажанки схожими історіями.

"Ані таємниць, ані брехні, ані напівправди. Тут, під водою, ми стали двома смертними істотами у перевернутому догори дриґом світі."

Фейбл втратила всіх і все, що мала. Сама на острові мусить виживати серед бандитів, злих та нечесних людей. Щоб мати можливість повернутися до батька, який обіцяв, що вона отримає своє. І це так сумно читати, наче вона має довести єдиній близькій людині, що варта любові. Спочатку батька ненавидиш, потім відносишся з більшою повагою, потім знов ненавидиш. Короче, суперечлива постать. Я не можу ніяк прийняти той факт, що він залишив на острові повному злодіїв, дівчинку. Аж лячно за неї.

Вибратися з острова вона може тільки на "Жоржині", - корабель, капітан якого співпрацює з нею вже 2 роки. Тому домовитися з ним єдиний варіант. Вест бере її на борт, але вся команда не дуже рада цьому. Разом вони будуть плисти через шторм і проблеми з іншими командами.

Особливо мені сподобалась любовна лінія. Наче і не швидко розвивається, але зв'язок та хімія між ними відчувається гостро.

"Адже від його поцілунку в мені розвернулося якесь чорне нічне небо, сповнене зірок, місяців і палючих комет. І в цю темряву лилося гаряче сонце, заповнюючи мене всю під шкірою."

картинка ludas1989