16 апреля 2024 г. 22:36

США, 1970 рік. На війні у В'єтнамі Кріс втрачає чоловіка. Єдине, що дає їй наснаги жити далі - це майбутня дитина.

Але згодом з'ясовується, що її донечка має серйозну ваду серця. Ту, що не можливо вилікувати; ту, що не дасть дитині після народження вижити...

Жінка просто в розпачі. Вона віддала б все на світі, щоб врятувати свою доньку.

І коли свояк розказує Кріс свою таємницю, що він з майбутнього, і що там, у далекому 2001, у її немовляти є шанс вижити, зробивши операцію ще під час вагітності - Кріс, попри всі страхи, вирушає у майбутнє.

Цікаве поєднання легкої фантастики, подорожей століттями і щемливої історії любові. Любові, яка найсильніша в світі. Любові, яка подолає будь-які перешкоди. Любові, яка пожертвує всім. Любові матері до своєї дитини.

Мені подобається тематика подорожей в часі, тому цей роман особливо припав до душі. І своєю ліричною складовою (сімейні стосунки, почуття, вибір між егоїзмом, власним комфортом та жертовністю) і задумом переміщення між минулим та майбутнім.

"Омріяна донька" - гарна книга, цікава своєю ідеєю та сюжетом.

Читаючи її, ти разом з героями переживатимеш весь спектр емоцій. А по завершенні роману, продовжиш ще дуже багато над чим розмірковувати.