20 апреля 2024 г. 20:44

Беручи до рук цю книгу, я знала які емоції я хотіла відчути, оскільки вже була знайома з авторкою і мої очікування справдились. Розповідь насичена емоційними гойдалками, пікантними сценами і шкільним життям.
Плюси:
+ Спочатку мені сподобалось що головна героїня популярна дівчинка, бо зазвичай у книжках їх ілюструють як стерв, «пустих» красивих дівчат, і цікаво було побачити інший бік  цієї історії, становлення гг, її минуле яке культивувало подальшу поведінку.
+ Образ Міши просто в серденько, закритого, трохи відлюдькуватого, сексуального і нахабного ,впевненого зовні, але з великим бекграудном і переживаннями в середині. В загальному такий, «поганий гарячий хлопець», із мотивацією відновити справедливість. Також мені сподобалась його непроста сімейна історія і його поведінка, що притаманна хлопцю його віку.
+ Пікантні сцени дуже вау, вони інтимні, емоційні і гарячі, гарно прописані і не було соромно і бридко їх читати, хоча місцями вони були доволі специфічні.
+ Сюжет динамічний і історія цікава, яка зачіпає теми батьків-дітей, які актуальні завжди. Книга легко читається і хочеться проживати ситуації разом з персонажами, хочеться покататись на цих емоційних гойдалках.
Мінуси:
Перший мінус, це така собі моя вкусовщина, але я б хотіла щоб Раєн і  далі була популярною дівчинко і щоб автор розвіяла трохи стререотипи про них. А вона просто в більшості їх підтвердила і пішла по загальному шляху.
- Трохи не вистачило в розповіді сімʼї Раєн, хотілось більше їх взаємодії, або детальнішого розкриття її відсутності.
- Хоч і образ мені сподобався, але мене більше турбує ідеалізація його, адже там доволі багато нюансів, або так званих «ред флагів», в нього власний і місцями навіть абʼюзивний  характер. Це треба чітко відділяти від персонажа і бажання мати такого хлопця в реальному житті. Тому романтизації такого хлопця може вплинути на вибір дівчат.
Резюме: Це Пенелопа Дуглас і цим все сказано, вона майстер в такому жанрі.

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!