29 января 2015 г. 13:32

Перечитала попередні рецензії і деякі ставлять питання, чи читатимуть Дашвар далі. А я читатиму. Так, у цій частині трилогії наплетено усе до купи. Але містичні та казкові сюжети, то невідємна частина творчості автора. Крім того, кожна казка несе в собі якусь мораль. Для мене у книжках Люко мораль - найголовніше. Я шукаю її в кожному розділі, на кожній сторінці. Усі мандри, вчинки, слова Гоцика несподівані. Читаючи, іноді посміхалась, іноді разом з чоловіком захлинались від сміху, переповідаючи один одному його репліки, іноді плакали. У Гоцика свої погляди на життя, проходить час вони трансформуються, але прочитавши книгу, залишаєшся при думці, що найголовнішими у житті є вічні категорії - радість, родина, дружба, правда, праця. Людина яка мислить цими категоріями, яка нехтує своїми мріями заради доброї справи заслуговує на повагу і буде мати все у житті, не прикладаючи до цього якихось особливих зусиль. Вражає й те, скільки справжніх людей, друзів залишилося у Гоцика в Європі. А на рахунок епілогу, то я думаю, що все у них буде гаразд... У Макара і Гоцика. А на рахунок Макса, то я у цьому глибоко сумніваюсь.

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!