zadnipriana

21 января 2016 г. 21:55

...там сама атмосфера була насичена духами дерев, землі, вітру, води, повітря, духати померлих, як грозовими розрядами...

Отакий от Урож. Село, де кояться дивні речі, трапляються загадкові смерті та живуть дивні люди... Галина Пагутяк - абсолютно нова для мене письменниця. Історія, котру вона розгортає в цій книжці, зачаровує та нагнітає. "Урізька готика" - книга похмура, сіра, депресивна, але саме в цьому полягає її особливий смак! Просякнута містикою, загадками та потойбічними силами ця книга не відпускає до останньої сторінки.
Їх називають опирями
Хтось в них вірить, хтось в них боїться, хтось - ним є...Це дуже незвична література для мене, я ніколи подібного в укрліт не читала! Зазвичай село якесь плакуче, нещасне, бідове в книжках...А тут - суцільна містифікація! Майстерно передається атмосфера пригніченості, сірості, страху.
Коли настає ніч, всі щільніше зачиняють вікна, коли приходить сон - всі намагаються поснути, щоб не опинитися сам на сам з нічними жахіттями.
Отакий от український Стівен Кінг в жіночій спідниці.

То добрячий комплімент Кінгові. Пагутяк - чудовий стиліст та психолог, і зовсім не авантюрно-розважального складу. Почитайте ще хоча б Слугу з Добромиля. А за рецензію дякую)

"Слуга" в черзі наступна:)
Можливо, невдале порівняння, але читаючи деякі сторінки виникло таке відчуття, ніби я читаю щось кінговське. Хоча вони зовсім різні. Дякую:) Сподіваюсь, і наступна книга мене не розчарує

Порівняння вдале, все ок. Напишіть потім й про слугу. Мені особисто просто дуже приємно, що її читають. Бо це Література... Ще у неї Магнат вийшов, тут його навіть нема. У мене він на черзі))

чого ж це нема?) Є, оь МАГНАТ тільки відгуків нема((( будете першим)))

Таки да. Це у її бібліографії нема. Дякую)