smska86

7 декабря 2016 г. 17:16

Чи любите Ви гарненько посміятися над англійськими жартами? Чи вразитися кмітливими та доречними спостереженням про світ навколо? Або ж просто прагнете дізнатись про відмінність англійців від інших? Тоді Джеремі Кларксон і збірка його статей буде в нагоді. Популярний і, можливо, вже один з найзаможніший ведучих Англії «розмалює в фарбах» чому американцям так важливо знати наперед про стихійні лиха, як варто носити спідню білизну, і чому сидіти в найдорожчому і респектабельному ресторані Лондона не дуже втішно. Текст пістрявить сарказмом, цинічними зауваженнями та категоричними переконаннями. Проникаючи у зміст дотепностей, яскраво бачиш перед собою бувалого чолов’ягу в потертих джинсах, зухвало набираючого текст на машинці. Доречно згадати, що саме через нього продаж джинсів в 90-ті знизився, причиною чого стала асоціація джинсів з чоловіком середнього віку, так званим «ефектом Джеремі Кларксона». Витрачати час на книгу – вирішувати Вам. А я пішла ще раз перечитаю як саме поводитися на корпоративах))