GraceMime

20 декабря 2016 г. 15:00

3 Три історії під однією обкладинкою

"Месть"
Перша повість розказує про колишнього військового льотчика, що мав необережність закохатись у дружину свого друга, по сумісництву жорстокого ватажка картелю. Але хіба може чоловік, що дорослішав на адреналіні, вибрати об"єктом пристрасті жінку, від якої не віє небезпекою? Загалом, цікава розповідь, що непогано передає атмосферу американсько-мексиканського прикордоння 70-х років. Не дуже сподобалась розв"язка, хоча думаю, такий розвиток подій цілком реальний.
3.5 із 5

"Человек, который отказался от имени"
Повість про людину, яка чи то шукає зміст в житті, чи то прагне прожити роки, що залишились по-іншому, правильно, насолоджуючись кожною миттю, чи то просто страждає кризою середнього віку. Як варіант - рідкісним легким психіатричним захворюванням. Зосталось стійке враження, що слона я не помітила. Тобто не вловила тієї ідеї, що намагався донести автор.
2.5 з 5

"Легенды осени"
Сімейна сага, що помістилась на вісімдесяти сторінках. Повість-легенда про одну родину, про одну війну, що змінила в родині надто багато, про одного особливого чоловіка, в душі, якого війна не закінчувалась ніколи. Колись давно я бачила екранізацію, але погано її пам"ятаю. Та пейзажі Монтани із далеким силуетом гордого індіанця Удара Ножа на обрії чи вершині гори й образ бунтівного Трістана, що активно шукає своє місце у світі, в моїй уяві малювались жваво. Історія наповнена ностальгічно-щемливим настоєм, дійсно осіннім. Таку оповідають в засніжені морозні вечори під потріскування дров у грубці (чи каміні) сивочолі дідусі своїм непосидючим внукам.
4 із 5