11 января 2011 г. 22:20

Коли Ліна Костенко після стілкох років мовчання написала цю книгу, я зрозуміла, що це буде Те, Що Треба. Те, що треба нашому суспільству сьогодні, яке ніби ходить по колу і знову й знову наступає на одні й ті ж самі граблі.
Книга, про все, що "наболіло", про усі перипетії початку століття та звичайно про Україну.
Напевно так сильно і так відверто правдиво, аж до болю, могла написати лише вона.
Для мене це книга, яка відкрила мені очі на деякі події тих років. Це книга, яка зачепила за живе. Це книга-Заклик, який має почути кожен українець...

Людям не те що позакладало вуха – людям позакладало душі.

Дуже рада бачити рецензію на свіжу книжку. Але, пробачте, невже це "соціально-політичний" роман? Судячи з Вашої рецензиї та цитат в і-неті - це так. :(( ???????????

Подивилася ще "Ваші" цитати. Це - жах!!!!!!! Агітка, від яких всі втомилися. Я чекала такої прози, як пише Прохасько, Андрухович, де не де Іздрик, ну Матіос із Дашвар...
Побачене - не художня література :((

ну від Костенко геть не можна чекати шось типу Прохаська чи, борони Боже, Люко Дашвар.
Це інший формат, до якого ми не доросли. Може сказався конфлікт поколінь. Люко Дашвар продумує твори на читача, Костенко до цього не знизходить

Погоджуюся, роман вийшов публіцистикою в чистому вигляді.

Я вже "доросла" до всього.
Та й Прохаська не слід порівнювати з Дашвар

я б так не сказала...
Роман написано у формі записок одного програміста протягом 2001-2004 років, все, що його турбує, коментарі до усього, що відбувається навколо - як у його сімї (про стосунки з дружиною, виховання сина), так і в суспільстві (ну Ви й самі памятаєте, що відбувалося в суспільстві в ті роки).. співвідношення цих тематичних роздумів не однакове - соціально-політичних питань справді більше. і висловлювання на цю тему мені сподобалися найбільше - тому їх і виписала.
Можливо це й не роман у класичній його формі, але для мене він від цього абсолютно нічого не втрачає.

ОК. Дякую. Хотіла замовити, або по книгарнях... Зачекаю. )) Електронної версії.

Уже есть... :)

Книга дуже-дуже вразила... Там описані події тих років, коли мені було 11-12 років і якось цікавості до політики, до тієї ситуації в країні у мене тоді не було... але читаючи цей роман, ці "наболілі" записки зараз... розумієш як тоді було... що тоді відбувалось... Особливо зачепив опис Помаранчевої Революції...
Коротше кажучи... книга чудова!:)

якшо вас зацікавила ця тема то почитайте (якшо ше не читали) Let my people go Забужко

Соглашаюсь с Вами. Жаль, что многие не восприняли эту книгу. До слез жаль.