29 января 2018 г. 15:11

Життя Лінки вирує: у ліцеї в неї з'являється подруга-однодумець, яка допомагає у веденні блогу, з хлопцем гарні відносини, лише з'являються страхи відносно безпечності стосунків. Дівчина знаходить нову роботу, але з часом та приносить їй усе більше проблем і брак часу на інші справи. З подругою Наталі у Лінки напруженні відносини, бо приятелька віддаляється із-за своїх проблем, що купою звалились на неї. Та Халіна була б не Халіна, якби не справилась з усіма негараздами.

Глави-місяці у цій книзі розпочинаються записами зі щоденника Наталі. Її життя різко змінилось останнім часом (батьки розлучились, хлопець кинув, навчання серед сильних однокласників пригнічує і занижує її самооцінку, відпочиваючи щоліта у Португалії вона почала набирати вагу) й це дуже вплинуло на її емоційний стан і відношення до певних речей, людей.

Історія порушує питання анорексії і булімії, підліткового алкоголізму і наркоманії. Вчасна відвертість повсякчас допоможе уникнути дурних помилок, а іноді й фатальних проблем. Думка, складена про людину, не завжди вірна, адже простіше сказати, що хтось поганий, аніж зауважити, що він так поводиться з якоїсь причини.

Остання книга з серії про життя польки Лінки, як на мене, не повністю розкрила усі питання, проблеми, що були освітлені. Та книга від цього гіршою не стала. Для підлітків - чудова повчальна історія, без нотацій і докорів, зате близька своєю справжністю.