Dzanckokumi

Простой человек

18 июня 2018 г. 18:28

Це моє перше знайомство з автором, і напрочуд вдале. Історія зовсім коротенька, але Дарі Корній вдалося помістити на її сторінки ціле життя. Ті події та емоції, що розгорнулися на тлі роману торкнулися мого серця.Читаючи цю книжку мені хотілося дві речі: плакати, бо я таки дуже сентиментальна, та повбивати, до біса, все сімейство Брехів.
Як на мене з цієї книжки вийшов би не поганий кіносценарій. Тут тобі і драма, і значимі історичні події, на яких зараз так люблять спекулювати, і кохання до нестями. Тим паче навіть є така собі частинка фентезі, чи то просто ... Та нехай кожен сам для себе визначиться.
Взагалі мені сподобалась книжка, і я навіть в подальшому планую продовжити знайомство з автором.

P.S. Навіть невеличкий відгук українською, а вже дуже важко згуртувати думки. Прийму до уваги, що починаю втрачати навички володіння рідною мовою
P.S. Дуже жалкую, що не прочитала книжку до Книжкового Арсеналу, де одним оком бачила автора. Спитала би, що є справжнім, а що лише фантазії ? Все ж таки цікаво, про що думала сама письменниця, коли писала такий епілог. Хоча ... думаю буде ще нагода все обговорити

Прочитано в рамках гри "Трижды три темы". Тема: Солов’їна, барвінкова українська рідна мова - книга українською мовою.
За пораду ДУЖЕ ВДЯЧНА, LeRoRiYa

Я особисто знайома з Дарою Корній, щоправда лише віртуально, час від часу пишемо одна одній коментарі та приватні повідомлення. Напрочуд захопливі й різнобарвні в неї книжки. Мабуть, я не забула українську мову за ці чотири роки саме через її творчість, хоч прочитала її першу (не цю) книжку ще в 2011)
Просто щаслива зараз, що книжка сподобалася!