Margaret Atwood «The Edible Woman» — история Sopromat

29 января 2019 г. 09:39

Не помню, в каком-то романе упоминается гречка как корм то ли для лосей, то ли для оленей.
Моя жена готовит вкусные гозинаки, добавляя туда тыквенные семечки. Говорит- полезно. В романе "Съедобная женщина" один из героев купил в "Зоомагазине" эти семечки. Корм для кроликов.
Чувствую себя " копытным грызуном".

Я от чула, що вони там їдять зелену гречку... То зеленою я би і сама гризунів та іншу живність годувала ))))

0 29.01.19

Маю знайомих, що вирощують гречку ( Полт. обл.), треба запитати про зелену- що це?
Ще в книжці написано рецепт приготування супу з черепахи- АХТУНГ! Чи то такий чорний гумор?

+1 29.01.19

Суп з черепахи - то для гурманів. Але така страва дійсно є. )))
(Чого тільки люди не їдять! )
(Особливо якщо в них буряки з картоплею не ростуть )))
Нашу рідну гречечку піджарюють - тому вона коричнева. А зелена гречка - то з поля, без термічної обробки. Ніби-то дуже корисна (ну, як звичайно - і схуднути допомагає, і токсини і все шо завгодно, тільки купіть! Бла-бла-бла... з підозрою ставлюся до всього, що лікарі проголошують надзвичайно корисним. Сильно часто в них мода міняється, хай краще спочатку на кроликах випробують, ніж на мені! ))))

0 29.01.19

Про суп з черепахи я знав, але не думав, що готувати його ТАК, як там написано. Про моду на їжу- згоден. Нещодавно сам читав, що вже ніби то корисна пальмова олія.
Ми їмо все. Намагаємося менше смаженого, але дуже полюбляємо картопельку...
Доречі, в романі багато про їжу, але так, що не тягне до холодильника.

+1 29.01.19