Больше историй

13 июля 2020 г. 16:53

Книжка, подарована моїй рідній сестрі ця авторкою Галиною Пагутяк!!!

Село Уріж від мого (нашого села) розташоване приблизно на відстані всього 10-ть кілометрів! Мій сусід, вуйко Петро С., братова якого є у Мокрянах, одному із сусідніх сіл до Урожай - тої авторки, Галини Пагутяк не знає, не чув нічого про неї! А от майстер, який у 2012 році приблизно робив у мене піч: напевно, вроді би знає, чув, - про цю авторку Галина Пагутяк!!! Він є сам з тих місць, - звідки походить пані Галина Пагутяк!!!
Особисто я проїжджав у кінці 90-их років попри в тому числі і Уріж!!! І не тільки! Був я і в крайньому селі Опаки: десь до 30-ти кілометрів від мого села, звідки походить іще одна відома людина - Любомира Мандзюк, колишній до недавно виконуючий обов'язки міністра освіти України!!! Це все, всі села в одному керунку!!!
Я особисто теж цієї авторки пані Галини не знаю! Ніколи вживу наочно не бачив!!!
Але цю авторку, Галина Пагутяк, знає моя рідна сестра, вчителька математики та фізики Оксана Богданівна О. Коли вона, сестра була на курсах і на відкритому уроці у Львові по-моєму, - перед ними виступала сама Галина Пагутяк - сама авторка! Так що Оксана Богданівна моя її знає, її бачила!!!
Вчителі математики, які там були і моя Оксана Богданівна, люди - раціональні: дуже сумнівалися, питалися її - пані Галини Пагутяк, а це було в 2009 році, - коли вийшла книжка ця: як таке бути може!? Це неправда!!! Це неправда: щоб небіжчики приходили з тамтого світу!!! Пані Галина Пагутяк: вчителям цим математики та моїй сестрі твердо відповідала ніби: "Може! Верталися люди з тамтого світу!"
Пані Галина Пагутяк, моя та наша землячка подарувала цим вчителям математики, що були на курсах підвищення кваліфікації вчителів математики у ЛОІППО, і в тому ччислі моїй сестрі Оксані Богданівна О. цю книжку напам'ять із автографом (автографами): "Шановній пані Оксані від автора книги "Урізька готика" Галини Пагутяк", і пані Галина Пагутяк, відома українська письменниця, моя та наша землячка, - яка не пише книжки та не цікавиться політикою: це видно із її сторінки, чи блогу: поставила під книжкою своє, моїй сестрі підпис: Галина Пагутяк (розписалася)!!! Тепер, напевно, Галина Пагутяк, - а це пройшло майже 11-ть років: не спізнала би, напевно, - мою сестру Оксану Богданівну О.?!