4,6

Чотири книги письменниці — «Згори вниз», «Як я стала святою», «Говорити», «Звірослов» — вийшли друком у видавництві «Фоліо» і тепер вперше зібрані під однією обкладинкою.
Жанр своєї прози сама…
Издательство: Фоліо

vitac

18 июля 2013 г. 14:26

До прози Тані Малярчук не можна ставитися нейтрально. Вона або дратує, бо: «ну що за безлад твориться в голові у цієї Тані!», або змушує розчинятися у кожнім слові і захоплено спостерігати як кольорові скельця-думки викладаються в небачений візерунок. Сокровенна проза…, а може й не проза, а чари мольфара. А може це і не історії, а сни про все на світі, про те що було і що буде. Про те, що болить і що відболіло…тому хто може так відчувати

не потрібні книжки…навіщо читати, коли можеш бачити. Навіщо знати про світ, коли можеш ним бути

ISBN: 978-966-03-4911-7

Год издания: 2009

vitac

18 июля 2013 г. 14:26

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

23 июля 2013 г. 16:18

Таня Малярчук не може залишити читача байдужим. Ви можете або безоглядно полюбити її творчість, або навпаки - шпетити його за всіма статтями. Її творчість образна, плутана, химерна й не схожа на інші. Її творчість унікальна. Особисто я її обожнюю. Ви не пошкодуєте про потрачений час.