Магазин невидимих речей. The shop of invisible things

Иван АндрусякОксана Липка

4,5

Мала Ляля любить ходити до крамниці невидимих речей. Тут можна знайти найкращі у світі невидимі шкарпетки і сукні… Та несподівано Лялина мамина теж довідується про це дивовижне місце. І починає…
Издательство: Фонтан казок

Vikulaska

23 мая 2019 г. 02:39

5 Кумедна книжечка-білінґв

Цю книгу читати було не тільки цікаво і весело, а й корисно. Адже розповідь про маленьку Лялю продубльована англійською. Виявляється, ось так, граючись, можна не тільки розважитися, а й зацікавити дитину іноземною мовою. Ще здивувала лялечка с одягом для вирізання на останніх сторінках. Нам було б жаль різати книгу, тож ми просто відсканували потрібні сторінки. Але сюрприз приємний)

ISBN: 978-617-7262-25-0

Год издания: 2016