Книга зібраних віршів «Пора плодів і квітів» увібрала практично весь поетичний доробок Мар’яни Савки – від першої збірки «Оголені русла» і до найновіших вір­шів, які не виходили окремими виданнями.…
Серия: Поезія
Издательство: Видавництво Старого Лева

2 июня 2014 г. 00:11

Раджу почитати цю збірку всім, хто бажає познайомитись з творчістю Мар`яни Савки! Доволі якісна сучасна поезія! Не можу сказати, що все із цієї книги мене вразило, але немало віршів, які дуже сподобались! Добре товаришує Савка з любовною лірикою, але є немало просто добрих віршів для душі, адже книга автором присвячена „Тим, кого люблю”! *** плоди і квіти. вірші і вино. усе забито. все не є виною. і двоє не поділено надвоє – то просто тінь розгорнутим сувоєм почерез сад лягла як полотно.

ISBN: 978-617-679-030-3

Год издания: 2013