Розшукується ракета на чотирьох лапах!

Джеремі Стронґ

4,3

Чудова новина! Ракета на чотирьох лапах повертається!!! Повертається для того, щоб знову завдати купу клопотів своїм господарям, втрапити в халепу, накрасти купу їжі і… зникнути. Але не сумуйте.…
Серия: Читання для реготання
Издательство: Видавництво Старого Лева

13 мая 2017 г. 18:50

І ось нарешті! Перечитуючи сучасну дитячу літературу мені важко сказати "рекомендую почитати дітям". Але ця книга мене вразила. Легко читається, не обтяжена незрозумілими виразами чи словами. Події змінюються з такою ж швидкістю, з якою бігає Стрілка. Головний персонаж - собака Стрілка, хоч у першій частині про неї розповідає хлопчик, а у другій вона сама. Пригоди, які описує автор, можуть статися з будь-якою собакою, у будь-якій частині світу і господарем такої навіженої домашньої тварини може стати будь-яка дитина, отже дітям це цікаво. Гарний переклад. Видавництво Старого Лева впоралося на 99%. Один відсоток залишаю тим, хто зі мною не погодиться ;-). То ж я можу сказати РЕКОМЕНДУЮ прочитати дітям!

Розшукується ракета на чотирьох лапах!
стр. 7
Пропала ракета на чотирьох лапах!
стр. 125

Ілюстрації: Максим Паленко

13 мая 2017 г. 18:50

16 октября 2016 г. 20:36

4 Жила-була собака...

Жила-була собака. І не просто собака, а дуже розумна собака та дуже кумедна собака. В цієї собаки є господар-хлопчик. Саме він і починає цю розповідь про події, які відбуваються у книжці. Потім він передає естафету собаці-Ракеті, і вона розповідає про все від свого лиця (своєї морди). Ще в історії фігурує товстий кіт. Інтелігентний кіт, який знає відповіді на всі запитання, який прославляє весь котячий рід. Події відбуваються блискавично. Але як би там не було- кінцівка розповіді щаслива однаково для всіх. Ракета знаходить свій дім, свого господаря хлопчика, своїх цуценят. А кота теж пристроїли у теплий та затишний дім. Ось так!

Подборки