3,9

Кожен пізнає рідне місто по-своєму. Можна читати історичні розвідки, можна дозволити гіду розповідати тобі про давнє й минуле. А можна самому вирушити в мандри містом, прислухатися до його…
Серия: Ілюстровані історії та казки
Издательство: Видавництво Старого Лева

24 августа 2020 г. 15:16

Тема взаємовідносин людини і міста заслуговує мати окремий жанр. Адже своєю ідеєю ця книга нагадує Макс Фрай - Сказки Старого Вильнюса (сборник) . І я впевнена, що схожих книг є ще дуже багато. "Місторія однієї дружби" розповідає нам про дівчинку Таню, яка в один день починає спілкуватися з Києвом, а місто спілкується з нею тисячею голосів: тріпотить листям на деревах, шумить кавоварками та свистить вітрами. Інший головний герой книги - Київ, він показує дівчинці, що душа міста історично багатошарова та соціально різнобарвна. Місто - це і старі будинки, де жили сотні людей, яких вже давно немає вживих, але це і блискучі новобудови, що тільки починають нашаровувати власну історію. Місто - це і широкі проспекти, і містичні гори, і місця, де вирішувалася історія сотні життів.

Книга…

Сторынок: 128
Формат: 70х90/16
Художник: Марися Рудська

2016 фіналіст Дитяча книга року ВВС

Номинант: 2016 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Детская книга)

24 августа 2020 г. 15:16

Книга…

nataly_om

8 мая 2018 г. 16:01

3.5 Книга о любви к своему родному городу

Идея хорошая, реализация - слабее. Я понимаю, что книга детская и наивная, поэтому и написана просто. В один момент с нашей главное героиней заговорил Киев. Он устроил ей экскурсии по разным местам, показал, что есть что-то больше, чем дома и тротуары. Это должны были бы делать взрослые, но они все заняты своими важными делами. Только дедушка все понимает, но ничего не делает (парадокс). Свой город нужно любить, ведь это твой дом.