Герої цих новел — прості звичайні люди, зі складними, часто поламаними долями і зраненими душами. Їхні історії нанизуються одна на одну і творять справдешнє шипшинове намисто — червоного кольору…
Серия: Коротка проза та есеїстика
Издательство: Видавництво Старого Лева

18 июля 2019 г. 10:00

20 історій розмаїтих життів різних часів, але кожна з них особлива. Вони про кохання, біль, втрати, мрії. ⠀ Деякі новели про короткочасне щастя, інші про набуте, виплекане роками, виплакане, вистраждане. Ці оповідки перемежовані уламками чужої долі, наповнені жагою до життя і свободи, розкривають особисте, показують відверті почуття. ⠀

...старість не купується і не лікується, але вона дає право думати, коли не спиться вночі і людина забігає в минуле.

⠀ Збірка варта уваги. Після неї хочеться познайомитись з усією серією від Видавництва Старого Лева. Адже книга не лише про важке і гірке, вона про відверте і пройдешнє, про силу духу і людяність, про досвід і прощення.

ISBN: 978-617-679-324-3

Розміри:130x200 мм

18 июля 2019 г. 10:00

1 марта 2018 г. 15:58

3 Cумний сум

В цьому році я вирішила більше читати української літератури - ну правда ж, не може бути, щоб у нас не було цікавих сучасних авторів? А тут ще й розпродаж у ВСЛ - нагребла цілу кучу саме українських авторів. Вирішила розпочати з книги з такою гарною назвою, тим паче її зміст підпадав під один пункт з якабубінго, бо деяких героїв звали, як і мене. І що в результаті маємо? Я б назвала цю книгу "Українці плачуть, страждають і ще раз плачуть". Вона написана в кращому дусі поминальної української літератури, де в фіналі хтось обов*язково вішається, топиться або просто гірко доживає нікому не потрібним свої останні роки. "Шипшинове намисто" - збірка новел про сумне життя українських жінок, печальних чоловіків та нерадісних дітей. Чесно - деякі історії і правда заділи мене за живе. А до деяких…