4,3

Книга лауреата Пулітцерівської премії Девіда Гоффмана — про епоху холодної війни, яка, судячи з усього, далеко не закінчена. В її основі — кейс розсекречених документів ЦРУ, що мають безпосереднє…
Серия: Біографія століття
Издательство: Фабула

20 августа 2018 г. 21:26

5 Для поціновувачів історій про шпигунів

Для мене ця книга була надзвичайно цікавою! Попри те, що у ній описано багато різних деталей про військову техніку, які для мене не були зрозумілими, вона читалася досить легко і швидко. Мабуть, найголовніший її плюс - це журналістська майстерність самого автора та величезна кількість посилань на різноманітні джерела. Я можу без вагань порадити цю книжку шанувальникам шпигунських історій та просто любителям детективів. Думаю, останнім вона б теж припала до душі.

ISBN: 978-617-09-3842-8

Год издания: 2018