29 марта 2024 г. 23:17

Оскільки це, мабуть, мій останній челендж ЛЛ, і в наступному році я остаточно перейду на Rork та Goodreads, хочеться якнайбільше популяризувати в ньому сучасну українську літературу. А "Драбина" била визнана книгою року у 2023-ому, і вона на це заслуговує. Ця і сторія - про війну, яка зламала наші плани т а наші життя. Про рідних людей, про те, що сім'я - це не та ідеальна картинка, яку ти собі змальовуєш в уяві. Вона може бути нічним жахіттям та джерелом стресу, але іноді це все, що в тебе залишається.

Герой цієї історії живе в Іспанії - в нього хороша робота, він щойно купив будинок. Але в Україну приходить війна, і через кілька тижнів уся родина Толіка, разом зі своїми домашніми улюбленцями (серед яких кошачі невістка та свекруха) теж опиняється в Іспанії. Дуже живі, емоційні та впізнавані образи. Поки читала, було враження, що дивлюсь кіно або спектакль. Тут чудові діалоги та авторські ремарки, тож я не здивуюсь, якщо все це перероблять у сценарій. Гарна історія, трошки весела, сумна, щемлива - як саме наше життя.

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!